Modularna Platforma Projektowa

Modularna Platforma Projektowa
(Modular Development Platform) firmy AMEX Research Corporation Technologies jest wysokiej jakości platformą uruchomieniową i projektową przeznaczoną do praktycznej edukacji w zakresie zastosowania nowoczesnych układów i podzespołów elektronicznych współpracujących z mikrokontrolerami. Rozwiązania takie są nazywane systemami wbudowanymi (ang. embedded systems), które  wymagają  zupełnie nowego podejścia edukacyjnego w przygotowaniu teoretycznym i prowadzenia ćwicze
ń praktycznych (laboratorium, pracownia, warsztaty) a także tworzenia własnych projektów przez studentów, uczniów, projektantów, inżynierów oraz hobbystów reprezentujących bardzo różne zainteresowania i specjalności. Modularna platforma projektowa jest idealnym narzędziem do edukacji i szybkiego tworzenia prototypów.

Modularny System Projektowy umożliwia stosunkowo szybkie i efektywne poznanie praktycznych aspektów z dziedziny układów elektroniki profesjonalnej na potrzeby m.in. automatyki, techniki sensorowej, telekomunikacji, informatyki, mechatroniki, robotyki. System ten jest niezwykle ciekawym, cennym i dalece motywującym narzędziem także w samodzielnym poznawaniu układów elektroniki profesjonalnej. System projektowy może być z powodzeniem stosowany także przez początkujących użytkowników.


Podręcznik użytkownika
                       Cena promocyjna bez wysposażenia (do 30.09.2013): 195,00 PLN (netto)
                                                                                                                                           239,85 PLN (brutto)
Updated: 11.08.2017
Przykładowe wyposażenie Platformy Projektowej
Widok Platformy Projektowej